COUNTRY MUTFAK

Akçay Sarıkız Emlak | Erdoğan Yılmaz | 23.02.2021Son dönemlerde oldukça popüler dekorasyonlar dan biri country mutfak; olabildiğince sade ve doğal görünümlü. Rahat ve ferah bir görünüm kazandırıyor. 

Birçok farklı modelde olan country mutfak, her ülkenin kültür yapısına göre değişiyor. Günümüzde geçmişe dönmeye yönelik bir popülerlik gün yüzüne çıktı pek çok ülke 80 ve 90’  yılların tarzlarını yaşatmaya ve yenide ortaya çıkarmaya başladı bu akıma mutfaklarda dahil oldu. İnsanlar eski yaşantıyı özlüyor ve modasına hayranlık duyuyor. Tabi öne çıkan ülkeler mevcut Amerika, Fransa ve İngiltere. Ülkemizde country mutfakta öne çıkan ülkeyse İngiltere oluyor. İngiliz tarzı country mutfaklar çok daha sade, kullanışlı ve her kesime hitap eden türden. 2018’ de başlayan akım her yıl satış rekorları kırıyor. 


Gri renkli country lake mutfak dolabıSadelikten ve şıklıktan yana olanların bir numarası country mutfaklar istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Doğal, modern ve sade son yıllarda insanlar şaşalı renklerden ve görüntülerden uzaklaşmaya başladı ve buda bu tarzı geliştirdi .

Country Tarzı Mutfak Tasarımları | Dekorasyon Fikirleri

DOĞAL ATMOSFERE SAHİP COUNTRY MUTFAKLAR


En çok tercih edilen modellerden biri. Mutfağınızı daha doğal göstermek için pastel renkler kullana bilir veya ahşap dolaplar tercih edebilirsiniz.


Touch Twin Brush Marker Kalem 12li Set Pastel Renkler - Touch Twin Brush  Marker Kalem 12li Set Pastel Renkler Fiyatları - Touch Twin Brush Marker  KalePASTEL RENKLER

BEYAZ COUNTRY MUTFAKLAR 

 

sık kullanılan modeller arasında. sadelik meraklıları için harika bir seçenek. genellikle dar alanlarda kullanılır ve bu sayede oda olduğundan daha ferah ve geniş gözükür.


Renk Nedir? Renkler Nelerdir? | Tasarım Günlükleri

NÖTÜR  RENKLER 


KAHVERENGİ TONLARDA COUNTRY MUTFAKLAR 


Kahverengi dekorasyon da en çok tercih edilen renktir ama dar alanlara dikkat boğucu bir hava verebilir. kolay kombinlenir her ortama uyum sağlar. 
sizlerde mutfağınızın böyle olmasını istemez misiniz her bütçeye uygun konutlarıyla sizleri bekleyen web sitemizi ziyaret edin hayalinizdeki country mutfağa bir an sahip olun.

https://www.emlakpara.com/


contury mutfak, satılık ev, satılık arsa, satılık zeytinlik, Akçay satılık daire, Satılık villa. arayışlarınız için bizleri ziyaret etmeyi unutmayın 

  0


Emlakpara.com
En Son Girilen Konut İlanları

Akçay Sarıkız Emlak blog yazıları

YAZ BAHÇESİ DEKORASYON ÖNERİLERİ

Erdoğan Yılmaz | 09.04.2021

TÜRİYE’DE Kİ EVLERİN YARISININ DEPREM SİGORTASI YOK!

Erdoğan Yılmaz | 08.04.2021

2021 NİSAN AYI KİRA ARTIŞ ORANLARI

Erdoğan Yılmaz | 07.04.2021

2021 YILIN’DA GAYRİMENKUL YATIRIMI

Erdoğan Yılmaz | 06.04.2021

NASIL GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLUNUR?

Erdoğan Yılmaz | 05.04.2021