logo
Ücretsiz İlan Ver

Kolejtepe Kiralık Daire (1)

Şahinbey Kolejtepe Kiralık Daire İlanları

▾Kolejtepe
▾Daire
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama


Daha fazla ilan yükle

Şahinbey Kolejtepe mahallesinde bir eviniz olsun.

Gaziantep ilimiz kendine has coğrafi yapısı ile ülkemizin en gözde illerinden biri olmaktadır.

Ülkemizde gün geçtikçe artan satılık ve kiralık ev ve işyeri ilanlarına baktığımızda özellikle Gaziantep bölgesinde oldukça hareketlilik görmekteyiz.

Hastane yakınlarında Satılık Daire tipi evler tüm konforu özenle belirlenerek en güzel şekilde tasarlanmış ve özellikle konum olarak da ulaşım, alışveriş, okul, hastane gibi temel ihtiyaçların son derece uygun oluşu ev sahibi olmak isteyen aileler için oldukça elverişli ayrıntıları içerisinde barındırmaktadır.


Gaziantep Şahinbey ilçesinde satılık veya kiralık evler

Emlak sektöründe hızlı bir yükselişe giren ve çok talep gören Kolejtepe mahallesi Satılık Daire tipi evler birçok uygun avantajlar ile Daire sahibi olmak isteyenlere seçenekler sunmaktadır.

Gaziantep Kolejtepe mahallesi yerleşke bakımından oldukça iyi bir konumda olup her türlü genel ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir hayat için sizin ve ailenizin rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir yerleşim bölgesidir.

Kolejtepe mahallesinde yer alan Daire tipi evler isteğinize göre Merkezi ile ısınan Daire tipi ev şeklinde seçim yapabilirsiniz.

Her aile tipine uygun özellikleri olan Merkezi ile ısıtılan Daire tipi evler satılmaktadır.


Kolejtepe mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire tipi evler.

Gaziantep bölgesinde Daire alacaklar özellikle Kolejtepe mahallesinde Daire fiyatları ev alacaklar için yeni inşa edilen Daire tipi evler özellikle 2+1 Daire tipi evlerdir.

Genel olarak bölgede ev fiyatları içinde tasarlanan ekstralara göre değişmektedir.

Şahinbey ilçesi ile ilgili arama önerileri


gaziantep şahinbey kiralık daire


KapatKategoriler


Genel
facebook twitter youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


Hızlı Menü