logo
Ücretsiz İlan Ver

Çubuklu Kiralık Daire (0)

Beykoz Çubuklu Kiralık Daire İlanları

▾Çubuklu
▾Daire
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama


Daha fazla ilan yükle


Beykoz Çubuklu mahallesinde bir eviniz olsun.

Yaşamınızı sürdürmek istediğiniz evinizin özellikle lüks bir ev olması rahatlığınız açısından da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özellikleri barındırmasını gerektirmektedir.

İstanbul bölgesinin gelişmiş çevre ve sosyal hayatı içerisinde güzel bir yaşam sürdürmek isteyen kişilere emlak sektöründeki imkanların uygunluğu güzel fırsatlar sunmaktadır.

Alınacak Daire tipi evler, Satılık Daire tipi ev için harcanan para az bir miktar olmadığından ileriye dönük de alacağınız evin iyi bir değerde olması çok önemlidir.


İstanbul Beykoz ilçesinde satılık veya kiralık evler

İstanbul ilçeleri arasında yer alan Beykoz emlak sektörü alanında oldukça farklı seçenekler sunan ilçelerin başında gelmektedir.

Çubuklu mahallesinde Satılık Daire tipi ev seçenekleri içerisinden bütçenize uygun bir Daire tipi evi bulmak oldukça müsait olup tercih olanakları çok fazladır.

Çubuklu mahallesinde Satılık evler, Merkezi ile ısınan ev modelleri ile de oldukça konforlu ve her ihtiyaca uygun standartlardadır.

Çubuklu mahallesinde yer alan Daire tipi evler isteğinize göre Merkezi ile ısınan Daire tipi ev şeklinde seçim yapabilirsiniz.


Çubuklu mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire tipi evler.

İstanbul bölgesinde Daire alacaklar özellikle Çubuklu mahallesinde Daire fiyatları ev alacaklar için yeni inşa edilen Daire tipi evler özellikle 2+1 Daire tipi evlerdir.

Yapmanız gereken sadece dilediğiniz tipte bir Daire modeli belirlemektir.

Beykoz ilçesi ile ilgili arama önerileri


beykoz kiralık dubleks daire


KapatKategoriler


Genel
facebook youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


logo


Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


Hızlı Menü