logo
Ücretsiz İlan Ver

Beşyol Kiralık Daire (1)

Küçükçekmece Beşyol Kiralık Daire İlanları

▾Beşyol
▾Daire
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama

Daha fazla ilan yükle
Küçükçekmece Beşyol mahallesinde bir eviniz olsun.

İstanbul ilimiz kendine has coğrafi yapısı ile ülkemizin en gözde illerinden biri olmaktadır.

İstanbul gerek doğasıyla gerekse hava koşulları nedeniyle en önemlisi ise bu bölgede ikamet edecek olan kişilerin kolayca Daire bulabilme özelliğinden dolayı oldukça güzel bir ilimizdir.

Özellikle İstanbul ilinde satılık Daire ve kiralık Daire fiyatları birçok kentimize göre oldukça uygun fiyatlardadır.


İstanbul Küçükçekmece ilçesinde satılık veya kiralık evler

Tercihinizi Daire tipi ev`den yana yaptınız ise Beşyol mahallesinde Satılık Daire tipi evler tam da size hitap edebilecek niteliktedirler.

İstanbul Küçükçekmece ilçesinde yatırımlık arsalar sağlam yatırım yapmak isteyenler için kesinlikle kaçırılmayacak fırsattır

İstanbul ilçelerinden biri olan Küçükçekmece, Merkezi ile ısıtılan evler, alıcıların ilk tercihi olarak dikkat çekmektedir.

Merkezi ile ısınan Daire tipi evler, ev sahiplerine büyük kolaylık sağladığı gibi, evin kalitesini de hayli arttırmaktadır.


Beşyol mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire tipi evler.

Normal bir ailenin rahat bir şekilde konaklayabilmesi için 1+1 evler, 2+1 Daire tipi evler eğer kalabalık ya da rahatlığını düşünen bir aileyse 3+1 Daire tipi evler en fazla talep gören ölçümlerdedir.

Güvenilir bir bölge ve konfordan hiç ödün vermemiş Daire tipi evler sizin istediğiniz modelde ve güzellikte tasarlanmıştır.

Küçükçekmece ilçesi ile ilgili arama önerileri


küçükçekmece kiralık daire cumhuriyet mahallesi
küçükçekmece kiralık daire cennet mahallesi
küçükçekmece atakent kiralık daire 2+1
küçükçekmece de kiralık daire


KapatKategoriler


Genel
facebook twitter youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


Hızlı Menü