logo
Ücretsiz İlan Ver

Çeşme sahibinden veya emlakçıdan Kiralık Ev ilanları

(2)

Çeşme mahallesinde bulunan Kiralık ev, daire, yazlık, villa, köy evi, kat dubleks ve diğer konut ilanları.


▾Çeşme
▾Tipi
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama
Daha fazla ilan yükle
Atabey Çeşme mahallesinde bir eviniz olsun.

Ev ihtiyacı tüm insanların en büyük temel ihtiyacıdır. Kişiler yaşamını sürdürdüğü şehirde öncelikle yaşam alanlarını en iyi şekilde kurmak isterler. Bunun için de tüm olanaklarını öncelikle bir ev sahibi olmaktan yana kullanırlar.

Isparta ilimiz gerek satılık ev bulmada gerekse kiralık ev bulmada oldukça kolay metotlar kullanan illerimizden biridir.

Yerleşkesi son derece iyi planlanmış bölge Satılık Daireler ile de gelir seviyesi uygun olan kişilerin tercih ettiği ev seçenekleri arasındadır.


Isparta Atabey ilçesinde satılık veya kiralık evler

Emlak yapımı ve alımı açısından oldukça rağbet gören Isparta Çeşme mahallesi Satılık Daire alanında da oldukça tercih edilen bir bölge haline gelmiştir.

Özellikle Satılık Daireler bölgede çok fazla alıcı bulmaktadır.

Emlak sektöründe hızlı bir yükselişe giren ve çok talep gören Çeşme mahallesi Satılık Daireler birçok uygun avantajlar ile Daire sahibi olmak isteyenlere seçenekler sunmaktadır.

Çeşme mahallesinde Satılık evler, Merkezi ile ısınan ev modelleri ile de oldukça konforlu ve her ihtiyaca uygun standartlardadır.

Özellikle Çeşme mahallesi satılık dükkan ve Merkezi ile ısınan Dairelere bakıldığında birçok seçenek karşımıza çıkmaktadır.


Çeşme mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daireler.

Almak istediğiniz Dairein aile nüfusu açısından da kullanım rahatlığı son derece önemlidir.

3+1 Daire geniş ailelere hitap etmekte, son derece geniş ve rahat odaları ve kullanım alanlarıyla satışa sunulmaktadır.

Yine geniş aileler için tasarlanmış olan 2+1 Daireler 3 veya 4 kişilik bir ailenin rahatlıkla barınabileceği genişliktedir.

Yalnız yaşayanlar veya iki kişinin bir Dairei kullandığı durumlarda 1+1 Daireler son derece şirin ve kullanımı da rahat Daire modellerindendir.

Güvenilir bir bölge ve konfordan hiç ödün vermemiş Daireler sizin istediğiniz modelde ve güzellikte tasarlanmıştır.

Atabey ilçesi ile ilgili arama önerileri


ısparta atabey kiralık daire


KapatKategoriler


Genel
facebook twitter youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


Hızlı Menü