Valide-İ Atik sahibinden veya emlakçıdan Kiralık Ev ilanları

(1)

Valide-İ Atik ilcesinde bulunan Kiralık ev, daire, yazlık, villa, köy evi, kat dubleks ve diğer konut ilanları.


▾Valide-İ Atik
▾Tipi
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama


İlanı paylaş:
İlanı facebook`ta paylaş
Whatsapp`da paylaş
İlanı twitter`de paylaş
Daha fazla ilan yükle


Üsküdar Valide-İ Atik mahallesi


Üsküdar Valide-İ Atik mahallesi

Üsküdar Valide-İ Atik mahallesinde bir eviniz olsun.

Yaşamınızı sürdürmek istediğiniz evinizin özellikle lüks bir ev olması rahatlığınız açısından da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özellikleri barındırmasını gerektirmektedir.

Ülkemizde gün geçtikçe artan satılık ve kiralık ev ve işyeri ilanlarına baktığımızda özellikle İstanbul bölgesinde oldukça hareketlilik görmekteyiz.

Yaşamınızı sürdürmek istediğiniz evinizin özellikle lüks bir Daire olması rahatlığınız açısından da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özellikleri barındırmasını gerektirmektedir.


İstanbul Üsküdar ilçesinde satılık veya kiralık evler

Valide-İ Atik mahallesinde Satılık Daireler konfor ve dizayn ile her aile tipine uygun modellerde alıcılarını beklemektedir.

İstanbul Valide-İ Atik mahallesinde Satılık Daireler tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte konutlardan oluşmaktadır.

Özellikle Valide-İ Atik mahallesi satılık dükkan ve Merkezi ile ısınan Dairelere bakıldığında birçok seçenek karşımıza çıkmaktadır.

Valide-İ Atik mahallesinde Satılık evler, Merkezi ile ısınan ev modelleri ile de oldukça konforlu ve her ihtiyaca uygun standartlardadır.


Valide-İ Atik mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daireler.

Normal bir ailenin rahat bir şekilde konaklayabilmesi için 1+1 evler, 2+1 Daireler eğer kalabalık ya da rahatlığını düşünen bir aileyse 3+1 Daireler en fazla talep gören ölçümlerdedir.

Bölgenin ulaşım ve her türlü sosyal yaşam alan rahatlığı, öğrencilerin tercih etmesininde önemli bir yer tutar.
Üsküdar ilçesi ile ilgili arama önerileri


üsküdar kiralık daire eşyalı
Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.whatapp
Whatsapp Hattı
0 539 559 8454
kaydol
Ücretsiz
Kaydol
talep
Talep oluşturun
Talep Sistemi
Kapat

Kategoriler


Genel
facebook twitter google+ youtube instagram

tr.flatfy.com
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018tr.flatfy.com
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018


Hızlı Menü
Kapat