logo
Ücretsiz İlan Ver

Evka 3 sahibinden veya emlakçıdan Kiralık Ev ilanları

(1)

Evka 3 mahallesinde bulunan Kiralık ev, daire, yazlık, villa, köy evi, kat dubleks ve diğer konut ilanları.


▾Evka 3
▾Tipi
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama
Daha fazla ilan yükle


Bornova Evka 3 mahallesinde bir eviniz olsun.

İzmir ilinin merkezi ve çevresi yerleşke bölgeleri nüfus olarak da artış gösterdiğinden konut ihtiyacı her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Hastane yakınlarında Satılık Daireler tüm konforu özenle belirlenerek en güzel şekilde tasarlanmış ve özellikle konum olarak da ulaşım, alışveriş, okul, hastane gibi temel ihtiyaçların son derece uygun oluşu ev sahibi olmak isteyen aileler için oldukça elverişli ayrıntıları içerisinde barındırmaktadır.

İzmir bölgesinin gelişmiş çevre ve sosyal hayatı içerisinde güzel bir yaşam sürdürmek isteyen kişilere emlak sektöründeki imkanların uygunluğu güzel fırsatlar sunmaktadır.


İzmir Bornova ilçesinde satılık veya kiralık evler

Gelişen ve büyüyen bölgelerden bir tanesi de İzmir Evka 3 mahallesi olup bu bölgeden yapılan konut yatırımları oldukça yerinde bir karardır.

Toprağa yatırım yapmak isteyen birçok insanın Bornova ilçesinde satılık arsalara yatırım yapmaları isabetli bir seçim olacaktır.

Bu sebeple yeni ev alacaklar özellikle Bornova bölgesinde yaşayanlar, Merkezi ile ısınma olmasına çok fazla önem vermekteler.

Her aile tipine uygun özellikleri olan Merkezi ile ısıtılan Daireler satılmaktadır.


Evka 3 mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daireler.

Almayı düşündüğünüz Dairein kullanım rahatlığı son derece önemlidir.

3+1 Daireler geniş ailelere hitap etmekte, son derece geniş ve rahat odaları ve kullanım alanlarıyla satışa sunulmaktadır.

Yine geniş aileler için tasarlanmış olan 2+1 Daireler 3 veya 4 kişilik bir ailenin rahatlıkla barınabileceği genişliktedir.

Yalnız yaşayanlar veya iki kişinin bir Dairei kullandığı durumlarda 1+1 Daireler son derece şirin ve kullanımı da rahat Daire modellerindendir.

Bölgenin ulaşım ve her türlü sosyal yaşam alan rahatlığı, öğrencilerin tercih etmesininde önemli bir yer tutar.

Bornova ilçesi ile ilgili arama önerileri


a loft bornova kiralık daire


KapatKategoriler


Genel
facebook twitter youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


Hızlı Menü