logo
Ücretsiz İlan Ver

Gülpınar Satılık Daire (0)

Ayvacık Gülpınar Satılık Daire İlanları

▾Gülpınar
▾Daire
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama
Daha fazla ilan yükle

Ayvacık Gülpınar mahallesinde bir eviniz olsun.

Ev almak isteyen kişiler öncelikle alacakları evin konforlu, ulaşım imkanları uygun ve sosyal yönden bütün ihtiyaçlarının karşılanabileceği bir bölge seçmeleri gerekmektedir.

Günümüz inşaat piyasasına baktığımızda müteahhitler ciddi anlamda büyük yatırımlar yaparak, alışa gelmiş Daire tipi evler dışında akıllı Daire tipi evler inşa etmektedir.

Emlak piyasasına bakıldığında öncelikle, Çanakkale Ayvacık ilçesinde Satılık Daire tipi ev tercihi bu durumun en büyük göstergesidir.


Çanakkale Ayvacık ilçesinde satılık veya kiralık evler

Gülpınar mahallesinde Satılık Daire almak oldukça iyi bir yatırım olup geleceğe yönelik her gün biraz daha gelişen şehirde en doğru yatırımlardan biridir.

Çanakkale Gülpınar mahallesi yerleşke bakımından oldukça iyi bir konumda olup her türlü genel ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir hayat için sizin ve ailenizin rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir yerleşim bölgesidir.

Özellikle uzun süre ev hayali kurup da rahat ve geniş bir eve sahip olmak isteyenler Merkezi ile ısınan Daire tipi evler seçeneklerine çok fazla ilgi göstermektedirler.

Çanakkale ilçelerinden biri olan Ayvacık, Merkezi ile ısıtılan evler, alıcıların ilk tercihi olarak dikkat çekmektedir.


Gülpınar mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire tipi evler.

Çanakkale bölgesinde Daire alacaklar özellikle Gülpınar mahallesinde Daire fiyatları ev alacaklar için yeni inşa edilen Daire tipi evler özellikle 2+1 Daire tipi evlerdir.

Gülpınar mahallesi 2+1 daireler ve 3+1 Daire tipi evler ailelerin tercihleri arasında görülmektedir.

Ayvacık ilçesi ile ilgili arama önerileri


ayvacık bademli köyü satılık yazlık
ayvacık babakale satılık yazlık
ayvacık satılık yazlık villa


whatapp
Whatsapp Hattı
0 539 559 8454
kaydol
Ücretsiz
Kaydol
talep
Talep oluşturun
Talep Sistemi
Kapat

Kategoriler


Genel
facebook twitter google+ youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2018


Hızlı Menü