logo
Ücretsiz İlan Ver

Göztepe Satılık Daire (0)

Kadıköy Göztepe Satılık Daire İlanları

▾Göztepe
▾Daire
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama
Daha fazla ilan yükle

Kadıköy Göztepe mahallesinde bir eviniz olsun.

Kolay ev sahibi olunmuyor bu nedenle yatırım yapacağınız ve çok para harcayacağınız bir evin sizin isteklerinize en uygun olması önemli bir ayrıntıdır.

İstanbul gerek doğasıyla gerekse hava koşulları nedeniyle en önemlisi ise bu bölgede ikamet edecek olan kişilerin kolayca Daire bulabilme özelliğinden dolayı oldukça güzel bir ilimizdir.

İstanbul bölgesinin gelişmiş çevre ve sosyal hayatı içerisinde güzel bir yaşam sürdürmek isteyen kişilere emlak sektöründeki imkanların uygunluğu güzel fırsatlar sunmaktadır.


İstanbul Kadıköy ilçesinde satılık veya kiralık evler

İstanbul Satılık Daire tipi ev fiyatlarına bakıldığında Göztepe mahallesi fiyatları arasında ufakta olsa bir fark görülmektedir.

Almak istediğiniz Daire için dilerseniz asansörlü Daire seçebilir ve merdiven kullanmayı sevmiyorsanız veya sağlık bakımından yürüme sıkıntısı yaşıyorsanız çok rahatlıkla asansörlü Daire tipi ev tercih edebilirsiniz.

İstanbul Satılık Merkezi ile ısıtılan Daire tipi evler halk tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir.

Bu sebeple yeni ev alacaklar özellikle Kadıköy bölgesinde yaşayanlar, Merkezi ile ısınma olmasına çok fazla önem vermekteler.


Göztepe mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire tipi evler.

İstanbul bölgesinde Daire alacaklar özellikle Göztepe mahallesinde Daire fiyatları ev alacaklar için yeni inşa edilen Daire tipi evler özellikle 2+1 Daire tipi evlerdir.

Bölgenin ulaşım ve her türlü sosyal yaşam alan rahatlığı, öğrencilerin tercih etmesininde önemli bir yer tutar.

Kadıköy ilçesi ile ilgili arama önerileri


kadıköy rasimpaşa satılık daire
kadıköy osmanağa satılık daire
kadıköy mahallesi satılık daire izmit
kadıköy hasanpaşa satılık daire
kadıköy acıbadem satılık daire
kadıköy satılık daire moda


whatapp
Whatsapp Hattı
0 539 559 8454
kaydol
Ücretsiz
Kaydol
talep
Talep oluşturun
Talep Sistemi
Kapat

Kategoriler


Genel
facebook twitter google+ youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2018


Hızlı Menü