logo
Ücretsiz İlan Ver

Pirireis Satılık Daire (1)

Merkez Pirireis Satılık Daire İlanları

▾Pirireis
▾Daire
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama


Daha fazla ilan yükle

Merkez Pirireis mahallesinde bir eviniz olsun.

Karaman ilimiz kendine has coğrafi yapısı ile ülkemizin en gözde illerinden biri olmaktadır.

Karaman hastane yakınları emlak alanında oldukça gelişme göstererek konum itibarı ile de birçok ailenin ikamet etmek istediği sayılı bölgeler arasındadır.

Daire tipi evler de aynı şekilde ev ihtiyacı duyan kişilere talepleri doğrultusunda kiralanmaktadır ve ya satılmaktadır.


Karaman Merkez ilçesinde satılık veya kiralık evler

Karaman Satılık Daire tipi ev fiyatlarına bakıldığında Pirireis mahallesi fiyatları arasında ufakta olsa bir fark görülmektedir.

Tercihinizi Daire tipi ev`den yana yaptınız ise Pirireis mahallesinde Satılık Daire tipi evler tam da size hitap edebilecek niteliktedirler.

Merkezi ile ısınan Daire tipi evler, ev sahiplerine büyük kolaylık sağladığı gibi, evin kalitesini de hayli arttırmaktadır.

Pirireis mahallesinde Satılık evler, Merkezi ile ısınan ev modelleri ile de oldukça konforlu ve her ihtiyaca uygun standartlardadır.


Pirireis mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire tipi evler.

Normal bir ailenin rahat bir şekilde konaklayabilmesi için 1+1 evler, 2+1 Daire tipi evler eğer kalabalık ya da rahatlığını düşünen bir aileyse 3+1 Daire tipi evler en fazla talep gören ölçümlerdedir.

Yaşam alanınız sizin için en önemli alandır.

Merkez ilçesi ile ilgili arama önerileri


karaman merkez sahibinden satılık daire


KapatKategoriler


Genel
facebook twitter youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


Hızlı Menü