logo
Ücretsiz İlan Ver

Kırklareli Satılık Daire (0)

Kırklareli ilinde bulunan Satılık Daire İlanları

▾İlçe
▾Daire
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama


Satılık Daire İlanI BulunmamaktadIr.
Kırklareli ili hakkında genel bilgiler


Genel Bilgiler

Kırklareli ülkemizin ormanları bol illerinden biridir. İl coğrafyasının %48'ini dağlar oluşturmaktadır. Yaban hayatı çok zengin olan Kırklareli, önemli av merkezlerindendir.

Bölgenin en önemli yükseltisini oluşturan Yıldız Dağlarının (Istrancalar) yoğun ormanlarla kaplı yükseltileri büyük av hayvanlarının, ovalar ise kanatlı av hayvanlarının yaşama alanlarıdır. Yıldız Dağları’ndan sonra, Ergene Havzası yönünde vadilerin tabanları genişlemekte ve Bölgenin hemen hemen tüm ovaları burada toplanmaktadır.

Bu ovaların tümüne “Ergene Ovası” denilmektedir. Ovalar Vize, Pınarhisar, Kırklareli merkezinin güney kesimleri ile Pehlivanköy, Babaeski ve Lüleburgaz sahasını kaplamaktadır.

İlde kara avcılığı yanında, Karadeniz'de balık avcılığı da yapılmaktadır. Mevsimine göre her türlü balık avlanabilmektedir. Ayrıca, akarsu ve derelerde olta balıkçılığı da yapılmaktadır. En çok alabalık, miryana, sazan avlanmaktadır. Akarsuları; Kırklareli akarsuların hepsinin havzası açıktır. Yani bu akarsular, açık denizlere... Devamını okuKırklareli ilinin ilçelerine göre ilanlar


Lüleburgaz ilçesinde bir eviniz olsun
Babaeski ilçesinde bir eviniz olsun
Kofçaz ilçesinde bir eviniz olsun
Merkez ilçesinde bir eviniz olsun
Pehlivanköy ilçesinde bir eviniz olsun
Pınarhisar ilçesinde bir eviniz olsun
Vize ilçesinde bir eviniz olsun
Demirköy ilçesinde bir eviniz olsun


whatapp
Whatsapp Hattı
0 539 559 8454
kaydol
Ücretsiz
Kaydol
talep
Talep oluşturun
Talep Sistemi
Kapat

Kategoriler


Genel
facebook twitter google+ youtube instagram


www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2018


Hızlı Menü