Afyonkarahisar Ev (0)

Afyonkarahisar ilinde bulunan Ev İlanları

▾İlçe
▾Konut Tipi
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama


Daha fazla ilan yükleAfyonkarahisar ile ile ilgili arama önerileri


afyon şuhut toki satılık daireemirdağ da satilik daire sifirafyon çay toki satılık dairelerbolvadin toki satılık daireafyon satılık dubleks daireYorum ekleyin...Afyonkarahisar ili hakkında genel bilgiler
Genel Bilgiler

İlimiz binlerce yıllık medeniyetlerin kültür ve sanatını yansıtan arkeolojik kalıntılarıyla, asırlık yapılarıyla, milyonlarca yılda oluşmuş mağaralarıyla, termal zenginlik ve doğal güzellikleriyle, ören yerleriyle yüzyıllardır alın teri ve göz nuru ile süre gelen el sanatlarıyla, peri bacalarıyla, açık hava tapınaklarıyla ve mutfağıyla turizm potansiyeli fazla olan bir yöremizdir. İlimiz, yerli ve yabancı turistler için “deniz dışında” aranan pek çok tarihî ve tabiî güzelliklerin bulunduğu bir turizm cenneti konumundadır. Kaplıcaları, zengin doğal yapısı, tarihi eserleri, alternatif turizm çeşitliliği, kültür ve inanç turizmi, festival ve şenlikler gibi çeşitli turizm değerlerine sahip olan Afyonkarahisar Anadolu’nun batı yakasında bir kavşak noktası olup, kara ve demiryolu ile doğuyu batıya, kuzeyi güneye bağlayan doğal bir kapı konumundadır. Deniz ve güneş turizmine alternatif olarak son yıllarda çok önem kazanan ve sağlık turizminin bir parçası olan termal turizm açısından ilimiz “TÜRKİYE’NİN TERMAL BAŞKENTİ” haline gelmiştir.

İlin Adının... Devamını okuAfyonkarahisar ilinin ilçelerine göre ilanlarDinar ilçesinde bir eviniz olsun
Çay ilçesinde bir eviniz olsun
Bayat ilçesinde bir eviniz olsun
Emirdağ ilçesinde bir eviniz olsun
İhsaniye ilçesinde bir eviniz olsun
Merkez ilçesinde bir eviniz olsun
Şuhut ilçesinde bir eviniz olsun
İscehisar ilçesinde bir eviniz olsun
Dazkırı ilçesinde bir eviniz olsun
Sultandağı ilçesinde bir eviniz olsun
Hocalar ilçesinde bir eviniz olsun
Sinanpaşa ilçesinde bir eviniz olsun
Bolvadin ilçesinde bir eviniz olsun
Sandıklı ilçesinde bir eviniz olsun
Başmakçı ilçesinde bir eviniz olsun
Çobanlar ilçesinde bir eviniz olsun
Evciler ilçesinde bir eviniz olsun
Kızılören ilçesinde bir eviniz olsun


Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.whatapp
Whatsapp Hattı
0 539 559 8454
kaydol
Ücretsiz
Kaydol
talep
Talep oluşturun
Talep Sistemi
Kapat

Kategoriler


Genel
facebook twitter google+ youtube instagram

tr.flatfy.com
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018tr.flatfy.com
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018


Hızlı Menü
Kapat