logo
Ücretsiz İlan Ver

Sarıgüllük sahibinden veya emlakçıdan Satılık Ev ilanları

(1)

Sarıgüllük mahallesinde bulunan Satılık ev, daire, yazlık, villa, köy evi, kat dubleks ve diğer konut ilanları.


▾Sarıgüllük
▾Tipi
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama
Daha fazla ilan yükle


Şehitkamil Sarıgüllük mahallesinde bir eviniz olsun.

Yaşamınızı sürdürmek istediğiniz evinizin özellikle lüks bir ev olması rahatlığınız açısından da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özellikleri barındırmasını gerektirmektedir.

Gaziantep bölgesinin gelişmiş çevre ve sosyal hayatı içerisinde güzel bir yaşam sürdürmek isteyen kişilere emlak sektöründeki imkanların uygunluğu güzel fırsatlar sunmaktadır.

Ülkemizin inşaat alanında gün geçtikçe büyüyen kentlerinden biri olan Gaziantep inşaat planlamasında farklı konseptlere ev sahipliği yapmaktadır.


Gaziantep Şehitkamil ilçesinde satılık veya kiralık evler

Gaziantep Satılık Daire fiyatlarına bakıldığında Sarıgüllük mahallesi fiyatları arasında ufakta olsa bir fark görülmektedir.

Emlak sektöründe hızlı bir yükselişe giren ve çok talep gören Sarıgüllük mahallesi Satılık Daireler birçok uygun avantajlar ile Daire sahibi olmak isteyenlere seçenekler sunmaktadır.

Merkezi ile ısınan Daireler, ev sahiplerine büyük kolaylık sağladığı gibi, evin kalitesini de hayli arttırmaktadır.

Özellikle de Merkezi ile ısınan evler oldukça yoğun talep gördüğünden bu bölgede ev kiralamak veya satın almak isteyenlerin evi iyi tespit ederek erken davranması gerekmektedir.


Sarıgüllük mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daireler.

Normal bir ailenin rahat bir şekilde konaklayabilmesi için 1+1 evler, 2+1 Daireler eğer kalabalık ya da rahatlığını düşünen bir aileyse 3+1 Daireler en fazla talep gören ölçümlerdedir.

Yaşam alanınız sizin için en önemli alandır.

Şehitkamil ilçesi ile ilgili arama önerileri


gaziantep şehitkamil satılık daireler


KapatKategoriler


Genel
facebook twitter youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


Hızlı Menü