logo
Ücretsiz İlan Ver

Akyaka sahibinden veya emlakçıdan Satılık Ev ilanları

(5)

Akyaka mahallesinde bulunan Satılık ev, daire, yazlık, villa, köy evi, kat dubleks ve diğer konut ilanları.


▾Akyaka
▾Tipi
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama
Daha fazla ilan yükle


Ula Akyaka mahallesinde bir eviniz olsun.

Yaşamınızı sürdürmek istediğiniz evinizin özellikle lüks bir ev olması rahatlığınız açısından da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özellikleri barındırmasını gerektirmektedir.

Muğla gerek doğasıyla gerekse hava koşulları nedeniyle en önemlisi ise bu bölgede ikamet edecek olan kişilerin kolayca Daire bulabilme özelliğinden dolayı oldukça güzel bir ilimizdir.

Hastane yakınlarında Satılık Daireler tüm konforu özenle belirlenerek en güzel şekilde tasarlanmış ve özellikle konum olarak da ulaşım, alışveriş, okul, hastane gibi temel ihtiyaçların son derece uygun oluşu ev sahibi olmak isteyen aileler için oldukça elverişli ayrıntıları içerisinde barındırmaktadır.


Muğla Ula ilçesinde satılık veya kiralık evler

Birçok konforu ve lüksü içerisinde barındıran Satılık Daireler istediğiniz özeliklerde ve birçok seçeneklerde satışa sunulmuştur.

Muğla emlak sektörüne bakıldığında özellikle Akyaka Satılık Daireler hayli fazla ön plana çıkmaktadır.

Akyaka mahallesinde Satılık evler, Merkezi ile ısınan ev modelleri ile de oldukça konforlu ve her ihtiyaca uygun standartlardadır.

Merkezi ile ısıtılan Daireler alıcılar için önemli kriterler arasında yer almaktadır.


Akyaka mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daireler.

Muğla bölgesinde Daire alacaklar özellikle Akyaka mahallesinde Daire fiyatları ev alacaklar için yeni inşa edilen Daireler özellikle 2+1 Dairelerdir.

Muğla iline öğrenim görmeye gelen birçok öğrencinin ilk tercihlerinden biri, Akyaka mahallesinde öğrenciye eşyalı Daire tipi ev seçenekleri olmaktadır.

Ula ilçesi ile ilgili arama önerileri


muğla ula satılık daire


KapatKategoriler


Genel
facebook instagram youtube

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


logo


Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


Hızlı Menü