Samsun Satılık Ev (1)

Samsun ilinde bulunan Satılık Ev İlanları

▾İlçe
▾Konut Tipi
▾Oda
▾Isınma
▾SıralamaDaha fazla ilan yükleSamsun ile ile ilgili arama önerileri


samsun yakakent te satılık dairelersamsun terme merkez satılık dairesamsun tekkeköy toki satılık dairesamsun 19 mayıs ta satılık dairesamsun ladik toki satılık dairesamsun ilkadım satılık dubleks dairesamsun çarşamba bankadan satılık dairelersamsun canik satılık daire tokisamsun bafrada satılık lüks dubleks dairesamsun ayvacık ta satılık dairesamsun atakum satılık daire 4+1


Samsun ili hakkında genel bilgilerGenel Bilgile

Verimli Çarşamba ve Bafra Ovaları ile bu ovalara hayat veren Yeşilırmak ve Kızılırmak, Samsun'un belirgin coğrafi karakteristik özellikleridir. Bu ovalarda yetiştirilen tarımsal ürünler, bölgemizin ticari ve sınai varlığının da asıl etkenleridir.

İlimizin 957.888 ha. toprak büyüklüğünün % 46.87 si tarım alanı olup, bu alanlarda başta tütün, buğday, pirinç, şekerpancarı, mısır, fındık, ayçiçeği, meyve ve sebze olmak üzere, çok çeşitli ürün yetiştirilmektedir.

İlin tarımsal durumu nedeniyle, tarıma dayalı sanayinin teşviki ve geliştirilmesi gereklidir.

Organize Sanayi Bölgesi büyük ölçüde tamamlanmış olup, Kavak ve Bafra Organize Sanayi Bölgelerinin bitirilme çalışmaları devam etmektedir.

Her geçen yıl çeşitli bölüm ve fakültelerin eklenmesi ile gelişen Ondokuz Mayıs Üniversitesinin şu anki öğrenci sayısı 30,000’dur. Üniversitemiz Samsun’un kültür odağı ve gurur kaynağıdır.

Coğrafi konumu itibariyle bölgenin merkezi durumunda bulunan ilimizde hemen hemen tüm kuruluşları bölge müdürlükleri yer... Devamını oku


Samsun ilinin ilçelerine göre ilanlar


Havza ilçesinde bir eviniz olsun
Kavak ilçesinde bir eviniz olsun
İlkadım ilçesinde bir eviniz olsun
Tekkeköy ilçesinde bir eviniz olsun
Vezirköprü ilçesinde bir eviniz olsun
Çarşamba ilçesinde bir eviniz olsun
Asarcık ilçesinde bir eviniz olsun
Bafra ilçesinde bir eviniz olsun
Canik ilçesinde bir eviniz olsun
Ladik ilçesinde bir eviniz olsun
Terme ilçesinde bir eviniz olsun
Atakum ilçesinde bir eviniz olsun
Alaçam ilçesinde bir eviniz olsun
Salıpazarı ilçesinde bir eviniz olsun
Ayvacık ilçesinde bir eviniz olsun
Yakakent ilçesinde bir eviniz olsun
19 Mayıs ilçesinde bir eviniz olsun


Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.whatapp
Whatsapp Hattı
0 539 559 8454
kaydol
Ücretsiz
Kaydol
talep
Talep oluşturun
Talep Sistemi
Kapat

Kategoriler


Genel
facebook twitter google+ youtube instagram

tr.flatfy.com
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018tr.flatfy.com
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018


Hızlı Menü
Kapat