logo
Ücretsiz İlan Ver

Atatürk Satılık Yazlık (1)

Pamukkale Atatürk Satılık Yazlık İlanları

▾Atatürk
▾Yazlık
▾Oda
▾Isınma
▾Sıralama

Daha fazla ilan yükle
Pamukkale Atatürk mahallesinde bir eviniz olsun.

Yaşamınızı sürdürmek istediğiniz evinizin özellikle lüks bir ev olması rahatlığınız açısından da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özellikleri barındırmasını gerektirmektedir.

Denizli hastane yakınları emlak alanında oldukça gelişme göstererek konum itibarı ile de birçok ailenin ikamet etmek istediği sayılı bölgeler arasındadır.

Emlak piyasasına bakıldığında öncelikle, Denizli Pamukkale ilçesinde Satılık Daire tipi ev tercihi bu durumun en büyük göstergesidir.


Denizli Pamukkale ilçesinde satılık veya kiralık evler

Denizli bölgesinde ikamet ediyorsanız seçenekler içinde tercih edeceğiniz bölgeler içinde Denizli Atatürk mahallesi en güzel tercih olabilir.

Denizli Atatürk mahallesi Satılık Daire tipi evler ve dükkanlar arasında seçim yapabilmek için, bölgenin tüm olanaklarını gözden geçirmek gereklidir.

Alınacak olan Daire tipi evin Merkezi ile ısıtılması, büyüklüğü, konumu, özellikleri seçim yapmada hayli kafa karıştırmaktadır.

Artık Merkezi ile ısınan bir Daire tipi evde yaşamak istiyorum diyebilir ve Atatürk mahallesinde tercihinizi bu yönde belirleyebilirsiniz.


Atatürk mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire tipi evler.

Denizli Atatürk mahallesinde bulunan Daire tipi evleri dilediğiniz oda sayısına göre alım yapabilirsiniz.

Daire tipi evler ailenin nüfusuna göre seçenekler sunmaktadır.

Kalabalık aileler için 3+1 Daire tipi ev oldukça uygun olup alım gücünüzü zorlamayacak ise gayet geniş ve çok iyi bir yaşam alanı sunmaktadır.

2+1 Daire tipi evler oldukça geniş yaşam alanı sağlayan ve Merkezi ile ısınan Daire tipi evlere sahip olabilirsiniz.

1+1 Daire tipi evler her türlü konforu ve lüksü barındırmakta olup sadece küçük aileler için veya yeni evli olup bebek düşünmeyen ailelerin seçim yaptığı bir modeldir.

Her Daire tipi ev modeli de her ihtiyacınızı karşılayacak özelliklerde tasarlanmıştır.

Atatürk mahallesi 2+1 daireler ve 3+1 Daire tipi evler ailelerin tercihleri arasında görülmektedir.

Pamukkale ilçesi ile ilgili arama önerileri


denizli pamukkale sahibinden satılık daireler


KapatKategoriler


Genel
facebook twitter youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


Hızlı Menü