logo
Kaydol | Giriş Yap


  1. Anasayfa
  2. Satılık Tarla
  3. Balıkesir
  4. Havran
  5. Dereören
  6. İlan No: 1673

HAVRAN, Dereören De 1970m2 Satılık Tarla
En yakın Havaalanı En yakın Havaalanı
En yakın Hastane En yakın Hastane
En yakın Otogar En yakın Otogar
Havran Belediyesi Havran Belediyesi
Havran İş İlanları Havran İş İlanları
Havran Turistik Yerler Havran Turistik
Yakın Üniversiteler Yakın Üniversiteler
Temaşalık Okullar Temaşalık Okullar


69.999 ₺Şehir:
Balıkesir


İlçe:
Havran


Mahalle:
Dereören


Tipi:
TarlaTakas:Görüntüleme:
1296Tapu:
Müstakil Parselm2(Brüt):
1.970 m2Krediye Uygunluk:
Uygun DeğilKat Karşılığı:Ekl.Tarihi:
29.05.2020İlan No:
1673
Logo Yetkili

Akçay Sarıkız Emlak2
Erdoğan Yılmaz


0 (544) 717 9733 Tüm İlanları


Açıklama


Balıkesir ilimizin Havran ilçesine ait Dereören Mah 'da bulunan bu arsa 'nın tapu durumunu `Müstakil Parsel` olarak belirtilmiştir.Tarlamız kadastro yoluna cepheli olup Eğmir köyüne 900 metre mesafededir. Tarla vasfındadır. Harika manzarası var. Biraz meyilli olduğu için çok güzel manzarası var. İçerisinde 15 ağaca yakın zeytin ağacı var. BU EMSALDE BU FİYATA BAŞKA YER YOK

`HAVRAN, Dereören De 1970m2 Satılık Tarla`
başlığına sahip bu ilan 29.05.2020 tarihinde, Akçay Sarıkız Emlak2 tarafından eklenmiştir.Altyapı ÖzellikleriYolu Açılmış


Konum ÖzellikleriAnayol
Doğa Manzaralı

Havran ilçesi ile ilgili arama önerileri


Tekke Mah Satılık Konut İmarlı ArsaKüçükdere Mah Satılık Diğer İmarlı ArsaKocadağ Mah Satılık Diğer İmarlı ArsaKaralar Mah Satılık Diğer İmarlı Arsaİnönü Mah Satılık Konut İmarlı ArsaFazlıca Mah Satılık Turizm İmarlı ArsaEbubekir Mah Satılık Konut İmarlı ArsaÇiğitzade Mah Satılık Diğer İmarlı ArsaBüyükdere Mah Satılık Konut İmarlı ArsaYeni Mah Satılık ZeytinlikTemaşalık Mah Satılık ZeytinlikTekke Mah Satılık Bağ & BahçeTaşarası Mah Satılık TarlaTarlabaşı Mah Satılık TarlaSarnıç Mah Satılık ZeytinlikMescit Mah Satılık ZeytinlikKüçükdere Mah Satılık ZeytinlikKöylüce Mah Satılık ZeytinlikKocadağ Mah Satılık ZeytinlikHatalı ilan olarak bildirwww.emlakpara.com web sitesi içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair marka, kullanım, telif ve sair her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a ait olup; emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk münhasıran bu içerikleri giren kullanıcıya aittir, Emlakpara.com sorumlu tutulamaz.


Hızlı Menü
whatapp
Whatsapp Hattı
0 539 559 8454
kaydol
Ücretsiz
Kaydol
talep
Talep oluşturun
Talep Sistemi

Kategoriler
Genel


facebook youtube instagram
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018
logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2018


Hızlı Menü
İlan sahibini ara
Paylaş