logo
Kaydol | Giriş Yap


  1. Anasayfa
  2. Satılık Arsa
  3. Balıkesir
  4. Gömeç
  5. Mithatpaşa
  6. İlan No: 672

Edremit körfezi manzarasına hakim , İmarlı


9.000.000 ₺Şehir:
Balıkesir


İlçe:
Gömeç


Mahalle:
Mithatpaşa


Tipi:
TicariTakas:Görüntüleme:
429Tapu:
Müstakil Parselm2(Brüt):
59.000 m2Krediye Uygunluk:
Krediye uygunKat Karşılığı:
EvetEkl.Tarihi:
09.03.2019İlan No:
672
Logo Yetkili

Jinan inşaat aş
Timur Berk


0 (533) 431 2528 Tüm İlanları


Açıklama


Sağlık , konut , turizm projeleri için uygun , Hibe destek programı (IPARD) uygulama bölgesi kapsamı içinde , doğa içinde , yerleşim merkezi Gömeç e 4 km ,Edremit havalimanına 30 km , Edremit’e 45 km , Ayvalık a 35 km mesafede , 47.000 m2 net alanda emsal :0.10 , 5000 m2 sağlık alanı e: 0,40 toplam 52.000 m2 net imar alnına sahiptir .
Konut ( dubleks ) projelerinde 47.000 m2 lik Eko Alan 4700 m2 net inşaat tabanı ile toplam 9400 m2 net inşaat kapalı alan izni mevcuttur .
Ticari projelerde Sağlık alanı olarak ayrılan alanda , klinik otel , senatoryum , huzur evi ; rehabilitasyon kliniği ve benzeri yatırım projelerine uygundur .
Kat karşılık ve emsal değerlerde gayrimenkuller ile de takas değerlemesi yapılır
Gayrimenkul takaslarında , ( İstanbul , Bursa , Ankara , İzmir ; Eskişehir , Antalya öncelikli olmak üzere ) mevkii lokasyonlarda İşyeri , Mağaza , Ticari Bina , Rezidans daire , Ofis , daire teklifleri değerlendirilir
Edremit körfezi,Kaz Dağları,Midilli Adası ,Ayvalık adalar manzarasına hakimdir .


Altyapı ÖzellikleriYolu Açılmış


Konum ÖzellikleriHavaalanı
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı

Gömeç ilçesi ile ilgili arama önerileri


Mithatpaşa Mah Satılık Ticari İmarlı ArsaKemalpaşa Mah Satılık Diğer İmarlı ArsaKaraağaç Mah Satılık Konut İmarlı ArsaUlubeyler Mah Satılık TarlaKeremköy Mah Satılık ZeytinlikKemalpaşa Satılık ZeytinlikKaraağaç Mah Satılık ZeytinlikHatalı ilan olarak bildirwww.emlakpara.com web sitesi içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair marka, kullanım, telif ve sair her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a ait olup; emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk münhasıran bu içerikleri giren kullanıcıya aittir, Emlakpara.com sorumlu tutulamaz.


Hızlı Menü
whatapp
Whatsapp Hattı
0 539 559 8454
kaydol
Ücretsiz
Kaydol
talep
Talep oluşturun
Talep Sistemi

Kategoriler
Genel


facebook youtube instagram
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018
logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2018


Hızlı Menü
İlan sahibini ara
Paylaş