logo
Kaydol | Giriş Yap


  1. Anasayfa
  2. Satılık Arsa
  3. Balıkesir
  4. Gömeç
  5. Karaağaç
  6. İlan No: 681

Karaağaç mevkii , denize sıfır , g.b.imarlı


3.000.000 ₺Şehir:
Balıkesir


İlçe:
Gömeç


Mahalle:
Karaağaç


Tipi:
Özel KullanımTakas:Görüntüleme:
369Tapu:
Müstakil Parselm2(Brüt):
10.000 m2Krediye Uygunluk:
Krediye uygunKat Karşılığı:
HayırEkl.Tarihi:
14.03.2019İlan No:
681
Logo Yetkili

Jinan inşaat aş
Timur Berk


0 (533) 431 2528 Tüm İlanları


Açıklama


Karaağaç mevkide ,denize sıfır , kendi özel sahil cephesi mevcut , sahil cephesi 128 metre , %10 günübirlik tesis imarlı , net imar kullanım sahası içinde 600 m2 2 katlı yapı izni alınabilinir , içinde yetişkin 90 ağaç verimli zeytin ağacı mevcuttur Restaurant ve Beach Club projelerine uygun , www.tkdk.gov.tr ( kırsal turizm kalkınma kapsam bölgesi içinde , yapılacak yatırımın % 60 oran + % 18 KDV muafiyeti ile toplamda % 78 devlet desteği uygulanabilinir ) % 60 bedel geri ödemesiz orandır . Yatırım projelerinizde 500.000 Euro toplamda ( 300.000 Euro net bedel hibe geri ödeme desteği ile )ilgili programın desteklemesinden yararlanabilirsiniz. Yatırım projelerinizde başvuru süreci ve dosya hazırlığı konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti verebiliyoruz .

Altyapı ÖzellikleriYolu Açılmış


Konum ÖzellikleriAnayol
Denize Sıfır
Denize Yakın
Havaalanı
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı

Gömeç ilçesi ile ilgili arama önerileri


Mithatpaşa Mah Satılık Ticari İmarlı ArsaKemalpaşa Mah Satılık Diğer İmarlı ArsaKaraağaç Mah Satılık Konut İmarlı ArsaUlubeyler Mah Satılık TarlaKeremköy Mah Satılık ZeytinlikKemalpaşa Satılık ZeytinlikKaraağaç Mah Satılık ZeytinlikHatalı ilan olarak bildirwww.emlakpara.com web sitesi içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair marka, kullanım, telif ve sair her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a ait olup; emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk münhasıran bu içerikleri giren kullanıcıya aittir, Emlakpara.com sorumlu tutulamaz.


Hızlı Menü
whatapp
Whatsapp Hattı
0 539 559 8454
kaydol
Ücretsiz
Kaydol
talep
Talep oluşturun
Talep Sistemi

Kategoriler
Genel


facebook youtube instagram
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018
logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2018


Hızlı Menü
İlan sahibini ara
Paylaş