logo
Kaydol | Giriş Yap


  1. Anasayfa
  2. Satılık Arsa
  3. Balıkesir
  4. Gömeç
  5. Kemalpaşa
  6. İlan No: 682

Gömeç Ulubeyler deEkolojik imar planı uygulanabilir yatırım sahası


10.000.000 ₺Şehir:
Balıkesir


İlçe:
Gömeç


Mahalle:
Kemalpaşa


Tipi:
DiğerTakas:Görüntüleme:
354Tapu:
Müstakil Parselm2(Brüt):
400.000 m2Krediye Uygunluk:
Krediye uygunKat Karşılığı:
HayırEkl.Tarihi:
14.03.2019İlan No:
682
Logo Yetkili

Jinan inşaat aş
Timur Berk


0 (533) 431 2528 Tüm İlanları


Açıklama


Gömeç Ulubeyler mevkii de , Körfez manzaralı , doğal yaşam sahası içinde , Sağlık ve Ekolojik Konut ve Turizm projelerine uygun imar tebliği uygulanabilir , yatırım sahası , imar e:0.1 / 6.50 konut alanı , özel sağlık alanında e: 0.40 / 8.50 uygulanmaktadır . Tkdk.gov.tr hibe destek sahası kapsamında projelerinizi başvurabilirsiniz. İmar planı uygulama Ve Hibe destek başvuru süreçlerinizde tarafımızdan profesyonel danışmanlık hizmeti verilmektedir

Altyapı ÖzellikleriYolu Açılmış


Konum ÖzellikleriHavaalanı
Deniz Manzaralı

Gömeç ilçesi ile ilgili arama önerileri


Mithatpaşa Mah Satılık Ticari İmarlı ArsaKemalpaşa Mah Satılık Diğer İmarlı ArsaKaraağaç Mah Satılık Konut İmarlı ArsaUlubeyler Mah Satılık TarlaKeremköy Mah Satılık ZeytinlikKemalpaşa Satılık ZeytinlikKaraağaç Mah Satılık ZeytinlikHatalı ilan olarak bildirwww.emlakpara.com web sitesi içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair marka, kullanım, telif ve sair her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a ait olup; emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk münhasıran bu içerikleri giren kullanıcıya aittir, Emlakpara.com sorumlu tutulamaz.


Hızlı Menü
whatapp
Whatsapp Hattı
0 539 559 8454
kaydol
Ücretsiz
Kaydol
talep
Talep oluşturun
Talep Sistemi

Kategoriler
Genel


facebook youtube instagram
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2016-2018
logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2018


Hızlı Menü
İlan sahibini ara
Paylaş