Kaydol | Giriş Yap
  1. 🏠
  2. Satılık
  3. Muğla
  4. Ortaca
  5. Cumhuriyet Mah
  6. İlan No: 9722

ortaca cumhuriyetde dublex (4+1) Ful krediye uygun villa

2.500.000 ₺ Muğla | Ortaca | Cumhuriyet Mah | 4+1 | 280 m2


İlan Bilgileri

Tipi
Villa
Isınma
Merkezi Sistem
Brüt m2
280 m2
Net m2
m2
Bina yaşı
3
Kat sayısı
Bulunduğu kat
Balkon
Banyo
3
Kredi uygunluğu
Evet
Ekleme tarihi
28.05.2021
İlan No.
9722
Sayfa Görüntüleme
46
Takas
Hayır


İlan Açıklaması

2016 yılı ruhsatlı..4 oda+1salon+ 1mutfak.535m2 arsa içinde .geniş ve ışık alan odalar.alt katta 40m2 salon,23m2 mutfak,17m2 bir oda,28m2 alt teras,kiler.Üst katta;22m2 ebeveyn odası +giyinme odası+ebeveyn banyosu,17m2 iki çocuk  yatak odası+25m2 üst teras.çatı demir iskelet +ısı ve su yalıtımlı ,kiremit.Duvarlar 24 lük izo tuğla.bahçe düzenlemesi tamam.toplamda 1.kat 140m2 ,2.kat 110m2.
alt katta 1büyük6m2 ,üst katta 1 büyük 6 m2 banyo vardır.
 ayrıca bahçenin arka köşesinde 25m2 bir müştemilat oda ,içi yer ocaklı,küçük mutfaklı, su ,elektrik tam,(ayrı ruhsatı vardır). bahçe 30m yeraltı sukuyusu ve dalgıç.
ısıtma kat kaloriferi ;40lık termodinamik+salonda 90lık  U şömine.şömine bütün odalara ısı aktarımı  yapar.fancoil merkezi ısıtma -soğutma sistemi döşelidir.isteyen geçebilir.

İç Özellikleri

Dış Özellikleri

Konum Bilgileri


Logo Yetkili

CREATHANE İNŞAAT GAYRİMENKUL
Ebru Su Şahin
05332653845

Telefonla ara
Whatsapp'dan yazış
Tüm İlanlarıOrtaca Cumhuriyet mahallesinde bir eviniz olsun.

Ev ihtiyacı tüm insanların en büyük temel ihtiyacıdır. Kişiler yaşamını sürdürdüğü şehirde öncelikle yaşam alanlarını en iyi şekilde kurmak isterler. Bunun için de tüm olanaklarını öncelikle bir ev sahibi olmaktan yana kullanırlar.

Gerek toplu taşıma gerekse iş ve ticaret alanındaki gelişmeler nüfusunun yoğunluğunu büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu anlamda da gelişen toplum, gelişmekte olan yapılanma ve konut birimini de artı değerde etkilemektedir.

Günümüz inşaat piyasasına baktığımızda müteahhitler ciddi anlamda büyük yatırımlar yaparak, alışa gelmiş Daire tipi evler dışında akıllı Daire tipi evler inşa etmektedir.


Muğla Ortaca ilçesinde satılık veya kiralık evler

Cumhuriyet mahallesinde memura eşyalı Daire tipi ev seçenekleri de birçok çalışan kesime, veya geçici hizmet için şehirde bulunan memurlar ve ailelerine çok güzel avantajlar sunmaktadır.

Cumhuriyet mahallesindeki Satılık evler ve dükkanlara baktığımızda alıcılar yer ve konuma çok önem vermektedir.

Cumhuriyet mahallesinde Satılık Daire tipi evler arasında seçim yapan alıcılar, merkeze yakın bölgeleri tercih ederken, aynı zamanda Merkezi ile ısınan evleri tercih etmekteler.

Merkezi ile ısınan Daire tipi evler, ev sahiplerine büyük kolaylık sağladığı gibi, evin kalitesini de hayli arttırmaktadır.


Cumhuriyet mah`da satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire tipi evler.

Muğla Cumhuriyet mahallesinde bulunan Daire tipi evleri dilediğiniz oda sayısına göre alım yapabilirsiniz.

Daire tipi evler ailenin nüfusuna göre seçenekler sunmaktadır.

Kalabalık aileler için 3+1 Daire tipi ev oldukça uygun olup alım gücünüzü zorlamayacak ise gayet geniş ve çok iyi bir yaşam alanı sunmaktadır.

2+1 Daire tipi evler oldukça geniş yaşam alanı sağlayan ve Merkezi ile ısınan Daire tipi evlere sahip olabilirsiniz.

1+1 Daire tipi evler her türlü konforu ve lüksü barındırmakta olup sadece küçük aileler için veya yeni evli olup bebek düşünmeyen ailelerin seçim yaptığı bir modeldir.

Her Daire tipi ev modeli de her ihtiyacınızı karşılayacak özelliklerde tasarlanmıştır.

Sosyal çevrenin de oldukça iyi olduğu bölge eğitim, okul, alışveriş ve birçok alanda da gelişmiş bir bölgemizdir.


KapatKategoriler


Genel
facebook twitter youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


KapatKategoriler


Genel
facebook twitter youtube instagram

www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


logo

Blog-İletişim-Kullanım Koşulları-Sözleşme Şartları-Ofis Sözleşmeleri
facebook instagram youtube

Emlakpara.com sitesinde kullanıcılar tarafından eklenen her türlü içerikler ve ilan bilgilerinin/görsellerin/videoların gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir, Tersi hallerde emlakpara.com sorumlu tutulamaz.
www.emlakpara.com web sitesinde bulunan içerik ve yazılımı, kullanım, telif ve her türlü fikri ve mali haklar Emlakpara.com’a aittir.
Emlakpara.com © 2017-2021


İlan sahibini ara